• مقاله ها
  • مقاله ی تحلیلگر اپل از ویژگی آیفون 2021 می گوید
جدیدترین نظرات ارسال شده

تحلیلگر اپل از ویژگی آیفون 2021 می گوید

کیمیالاین | مشاهده مقاله تحلیلگر اپل از ویژگی آیفون 2021 می گوید
تحلیلگر اپل از ویژگی آیفون 2021 می گوید

پیش بینی تحلیلگر محبوب اپل Ming-Chi Kuo که طی امروز صبح منتشر شد خبر از ویژگی های آیفون 2021 می دهد، طبق این گزارش آیفون 2021 همراه با دو روش شناسایی بایومتریک عرضه می شود. این کمپانی علاوه بر اینکه قابلیت تشخیص چهره را نگه می دارد، قابلیت تاچ آیدی را هم در ریز نمایشگر به عنوان اسکنر اثر انگشت قرار می دهد. و این از نظر امنیتی فوق العاده است.

 

اپل معمولا جزو کمپانی هایی نیست که ویژگی و فناوری های جدید را به سرعت در کالاهای پر زرق و برق خود نصب کند، بلکه در عوض صبر می کند تا آن تکنولوژی رشد کند و در نهایت با گنجاندن همان تکنولوژی یا تغییر آن با توجه به ایده آل خود تجربه ای درخشان و فوق العاده به کاربران ارائه می دهد.

همچنین این تحلیلگر یک سری از مشکلاتی که اپل برای نیل به این هدف با آن ها رو به رو خواهد بود را برشمرده است، مثل میران مصرف انرژی، سایز محدوده تاچ و غیره که البته مینگ معتقد است اپل طی 18 ماه آینده بر این مشکلات غلبه خواهد کرد.

به نظر می رسد اپل قصد استفاده از فناوری سنسور اثر انگشت کوالکام اولتراسونیک را داشته باشد، و همینطور مینگ اشاره کرده است که اپل احتمالا در ساعت هوشمند خود نیز از این سنسور برای افزایش امنیت استفاده کند، که البته مینگ این را پیشبینی نکرده و تنها احتمال آن را بیان کرده است.

به هرحال نمی توانیم موارد فوق را با اطمینان خاطر بیان کنیم، دو سال دیگر مدت زمان کمی نیست، ممکن است مشکلات پیش روی اپل او را از این هدف منصرف کند و هم اینکه ممکن است پیش بینی درست باشد، در هر صورت ما باید تا 2021 که البته کمی طولانی به نظر می رسد صبر کنیم.ارسال دیدگاه

کامنت های ثبت شده برای مقاله تحلیلگر اپل از ویژگی آیفون 2021 می گوید

    کیمیالاین | مشاهده مقاله تحلیلگر اپل از ویژگی آیفون 2021 می گوید
    Scroll